przykładowe

logo

przykładowe

logo

USŁUGI

GALERIA

KONTAKT

O NAS

+ 48 181 278 300

Zajmujemy się naprawami bieżącymi i głównymi wszystkich marek samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

 

Naszymi największymi zaletami są: krótki czas napraw oraz wysoka jakość. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie zdecydowanie skrócić pobyt samochodu w serwisie. Dużym atutem jest również doświadczony i profesjonalny zespół mechaników samochodowych.

Kilkunastoletnie doświadczenie naszych mechaników wpływa na jakość  świadczonych przez nas usług. Dodatkowym atutem naszego serwisu jest fakt posiadania własnego sklepu,, w którym znajdują się wszystkie popularne i typowe części zamienne.

Mimo dużej renomy oraz ciągle rosnącej popularności nie zapomina o portfelach kierowców i przez przeszło kilka lat utrzymuje niskie ceny usług.

Obsługujemy floty samochodowe dużych firm i przedsiębiorstw, którym od lat serwisujemy samochody służbowe.

Jesteśmy serwisem kreatywnym i chętnym do ciągłego rozwoju.

Oferujemy Państwu pomoc w holowaniu uszkodzonych pojazdów. Jeżeli Państwa samochód jest unieruchomiony, pomożemy w transporcie pojazdu do naszego warsztatu, lub w dowolne inne miejsce. Samochody holujemy w sposób bezpieczny dla samochodu, dbając o Państwa wygodę i bezpieczeństwo.

Dezynfekcja układu klimatyzacji jest jedną z podstawowych czynności wykonywanych w czasie przeglądu i serwisowania klimatyzacji samochodowej. Jest ona niezmiernie ważna z punktu widzenia naszego dobrego samopoczucia oraz zdrowia. Szybkie uczucie zmęczenia, katar, łzawienie, alergia, ból głowy, trudności w oddychaniu skutecznie utrudniają prowadzenie pojazdu oraz mają negatywny wpływ na refleks.

 

 

Copyright ©  Wszystkie prawa zastrzeżone

Nazwa Firmy

ul. Przykładowa 76

90-456 Warszawa

telefon : +48 181 278 300

e-mail: przyklad@gmail.com

Zapraszamy:

pon. - pt. 8:00 - 20:00

sobota: 9:00 - 15:00