Oferta
O nas Realizacje Promocje Kontakt

   Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych i firm. Gwarantujemy, że każde zlecenie wykonamy w jak najkrótszym czasie. Nasi pracownicy chętnie doradzą Państwu odpowiedni projekt oraz materiał, z jakiego najlepiej wykonać dany mebel. Wykonamy pomiar i projekt w dogodnym dla klienta czasie.

Meble na wymiar

 

Współpracujemy z producentami, którzy na co dzień produkują meble i na specjalne zamówienie są wstanie dostosować swoje wyroby do potrzeb klienta. Możemy dostosować meble tapicerowane (wersalki, kanapy, narożniki, itp.) a także meble z płyty (przedpokoje, komody, szafy, witryny, itp.) do indywidualnych potrzeb. Oferujemy także indywidualne meble do kuchni dostosowane do potrzeb klienta, za darmo tworzymy projekt mebli do kuchni i wizualizacje.

Kuchnie

 

 Nowoczesne oraz klasyczne. Wykonywane na indywidualne zamówienia. Bogata i atrakcyjna oferta czekająca na Państwa na pewno umożliwi stworzenie kuchni marzeń, w której zarówno domownicy jak i goście będą się bardzo dobrze czuli. Zapraszamy Państwa do zaprojektowania kuchni według indywidualnego pomysłu. Nasi projektanci chętnie pomogą w wyborze mebli kuchennych pasujących do charakteru właścicieli jak i całego wnętrza domu.

Salon

 

Meble gabinetowe i konferencyjne – biurka, fotele, komody, witryny, sekretarzyki i biblioteczki oferowane w naszym salonie wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością i jakością ale wyjątkowym eleganckim wzornictwem. Bardzo przydatna może się także okazać komoda-barek z lodówką, dzięki której odpowiednio schłodzone napoje będą zawsze w zasięgu ręki podczas pracy lub spotkania biznesowego oraz rodzinnego.

 

Meble tapicerowane

 

Poszukującym swojego stylu, inspiracji czy już gotowych zestawów meblowych proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą. Meble wypoczynkowe: kanapy, narożniki, sofy, fotele i zestawy wypoczynkowe, meble polskie jak i zagraniczne przedstawione po niżej stanowią tylko cześć bogatej oferty jaka przygotowana jest w naszym salonie.

 

Copyright © Epigrafika